مقالات

در هنگام اصلاح صورت ممکن است خطراتی شما را تهدید کنند، ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره خطرات اصلاح صورت به شکل نادرست صحبت کنیم.

بیشتر

مراقبت از پوست آقایان فقط مختص به محصولات بعد از اصلاح نیست، بلکه امروزه آقایان با کمک انواع ماسک‌ های زیبایی، کرم‌ های مرطوب‌ کننده و آبرسان مخصوص پوست آقایان می‌ توانند هر چه سریعتر به پوستی جوان و شاداب برسند.

بیشتر

اگر شما نیز به دنبال آن هستید که آکنه ها و لکه های پوست خود را از بین ببرید می توانید از پاکسازی پوست صورت که یکی از رایج ترین روش های امروزی می باشد استفاده کنید.

بیشتر

ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره تغذیه پوست صحبت کنیم و اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

بیشتر

داشتن یک پوست شاداب، سفت و فاقد هر گونه چین و چروک یکی از مهمترین دغدغه هایی است که معمولا افراد میانسال خصوصا افراد بالای 45 سال به دنبال آن هستند

بیشتر

استفاده از کرم های مراقبت از دور چشم می تواند اهمیت زیادی داشته باشد و مهمتر از آن دانستن زمان و نحوه استفاده از محصولات دور چشم می باشد.

بیشتر

لایه برداری پوست روشی مناسب است که برای جوانسازی پوست، شفاف شدن آن و همچنین رفع چین و چروک پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر

پوست های چرب رسوبی را نیز می توان به راحتی پاکسازی کرد و از طریق جلبک دریایی به راحتی این کار انجام می گیرد.

بیشتر

پوست یک ارگان حیاتی است که بدون آن هیچ موجودی قادر به ادامه حیات نیست. انواع پوست چرب، خشک، معمولی نیازمند پاکسازی است که استفاده از محصولات تخصصی مراقبت پوست و زیبایی تالگو بهترین روش پاکسازی می باشد

بیشتر

یکی از راههای پیشگیری از کم آبی پوست استفاده از کرم ها و ماسک های مخصوص آبرسانی پوست یا هیدرودرمی پوست است.این کرم ها آبرسان قوی پوست هستند که متخصصین تالگو بهترین های آن را چیشنهاد می کند

بیشتر

دمنوش ها هدیه ای از جانب طبیعت هستند. نوشیدن یک فنجان دمنوش گیاهی گرم با کلی خواص طبیعی می تواند سلامت شما را تضمین کند. امروزه استفاده از دمنوش های گیاهی در بین مردم علاقمندان بسیاری پیدا کرده است و بسیار رایج است.

بیشتر

زیبایی یکی از نیازهای همیشگی بشر بوده است. انسان ها همیشه به دنبال راه هایی بوده اند تا از طریق آن بتوانند زیبا شوند و زیبا بمانند.

بیشتر

زیبایی و جوانی از مهم ترین خواسته های بشر از گذشته تا کنون بوده است. نمود این موضوع را می توان در داستان ها و افسانه های کهن پیدا کرد.

بیشتر

امروزه استفاده از مواد طبیعی و دمنوش هایی از عصاره گیاهان و عناصری که به شکل طبیعی در طبیعت وجود دارند در میان مردم رواج روزافزونی دارد.

بیشتر

مکمل های غذایی منابع متمرکز خوراکی و یا غیرخوراکی هستند که دارای اثرات فیزیولوژیک و یا تغذیه ای در بدن می باشند، یکی از اهداف مصرف این گونه از مکمل ها در بدن رسیدن به رژیم غذایی نرمال می باشد.

بیشتر

زیبایی همواره یکی از مقوله های مهم و مورد توجه در زندگی بشر بوده است. یکی از وجوه زیبایی که همیشه مورد توجه و نگرانی در انسان ها بوده است، تناسب اندام می باشد. تناسب اندام علاوه بر زیبایی های ظاهری که به همراه دارد در سلامتی و داشتن زندگی با کیفیت نقش عمده ای را ایفا می کند.

بیشتر

نوشیدنی های زیستی انواعی از نوشیدنی ها هستند که از سنتز چای و یا مکمل های غذایی به دست می آیند. این مواد خوراکی برای سلامت بسیار کارآمد و مفید هستند و به طور کامل از مواد گیاهی و طبیعی به دست می آیند.

بیشتر

همواره یکی از تلاش های بشر در راستای ساخت محصولاتی است که زیبایی جسم او را فزونی بخشد. صنعت زیبایی یکی از صنایع پردرآمد دنیاست و مردم سالیانه هزینه های زیادی را صرف خرید محصولات زیبایی و مراقبت ازپوست و مو می کنند. کرم، لوسیون، شامپو و خیلی از محصولات دیگر که به منظور مراقبت از پوست و مو استفاده می شود، توسط کمپانی های مختلف در سراسر دنیا تولید و به مشتریان عرضه می گردد.

بیشتر

مزوتراپی یکی از روش‌های نوین در درمان‌های زیبایی است که در آن، دوزهای کم دارو در ناحیه‌ای از پوست به طور مکرر و با استفاده از سوزن‌های بسیار ریز تزریق می‌شوند.

بیشتر

 
 
telegram
instagram
facebook
twitter