مراقبت از پوست های حساس و واکنش دار


خدمات پوست حساس ( واکنشی )
کم نیستند افرادی که پوست حساس دارند. بر اساس آماری که از سوی آکادمی پوست امریکا منتشر شده، تقریباً نیمی از بیمارانی که به متخصصان پوست و مو مراجعه می‌کنند، دارای پوستی حساس هستند. پوست حساس باعث می‌شود که فرد دچار خارش، خشکی پوست، جوش‌های قرمز، آکنه و امراض پوستی واگیردار شود. 

حساس شدن پوست می‌تواند ناشی از دلایل مختلفی باشد. استفاده از محصولات پاک‌کننده حاوی لوریل سدیم، استفاده بیش از حد از صابون‌های قوی، وجود ترکیبات محرک در محصولات مراقبت از پوست مانند اسید سالیسیلیک، تمیز نکردن پوست از آلودگی‌ها و باکتری‌ها یا سلول‌های مرده، استفاده از محصولاتی نظیر موم عسل، پترولاتیوم، لانولین و روغن‌های اسنشیال از جمله این دلایل هستند. در صورت بی توجهی به این موارد و استفاده درازمدت از اینگونه محصولات محرک، پوست فرد دچار اگزما، پسوریازیس، خشک‌شدگی و پیری زودرس شده و همچنین دیگر علائم مربوط به حساسیت‌های پوستی بروز پیدا می‌کنند. همچنین باید به این نکته نیز اشاره کرد که استفاده طولانی‌مدت از بعضی مواد آرایشی که دارای محرک‌هایی قوی هستند، آسیب‌هایی را به سلول‌های پوستی خواهد رساند و هر چقدر این روند مصرف طولانی‌تر شود، جبران آسیب‌های وارده نیز دشوارتر خواهد شد. 

پوست‌های حساس نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای دارند و فرآیند درمان به میزان مراقبت و محصولاتی که استفاده می‌شود وابسته است. در ادامه محصولاتی را خدمت شما معرفی خواهیم کرد که با هدف پوست‌های حساس توسط شرکت تالگو تولید شده‌اند. این دسته از محصولات با برچسب Cold Cream Marine شناخته می‌شوند.

سرخی و سوزش های خفیف، کشیدگی پوست مشکلات روزمره پوست حساس می باشد پوست حساس را نمی توان یک نوع و گونه پوستی دانست بلکه حساس بودن بیشتر به منزله یک وضعیت موقتی یا دائم برای پوست دانست که مشخصات آن واکنش های قابل مشاهده و متمرکز از نوع واکنش های التهابی است.

مراقبت پوست|تالگو

دلایل: وضعیت و درجه حساسیت برای هر فرد متفات است همه انواع پوست ممکن است به پوست حساس تبدیل شود. پوستهای حساس امروزه موضوع تحقیقات بسیار گسترده هستند و معلوم شده است که این مشکل دلیل بسیار متفاوتی دارد. به نظر می رسد که این مسأله نتیجه مواج شدن پوست با صدمات و لطمات خارجی گوناگون می باشد.

جلسات درمانی : 12-6 جلسه یکبار در هفته

جلسات نگهدارنده: ماهی یک بار

آفتاب : تابش های ماوراءبنفش، باد،سرما ...و محصولات نامناسب برای مراقبت از پوست از عواملی هستند که می توانند مقاوم ترین پوست را نیز آسیب پذیر نمایند.

هر چه پوست حساس تر باشند ، آستانه تحمل آن پایین تر می آید .چگونه باید پوست های حساس را مراقبت و مداوا کرد باید در دو محور اقدام کرد:

1-    پیشگیری

الف ) حفاظت از پوست در برابر صدمات خارجی

ب) محدود کردن نفوذ عوامل التهاب آوردن سطح پوست

ج)حفاظت از پوست در برابر تابش ماورا بنفش

د)استفاده از محصولات فاقد انرژی زا

2- تصحیح

الف )بازسازی کارکرد لایه شاخی پوست

ب)تقویت سلولها

ج)بالا بردن آستانه تحمل پوست

معرفی محصولات مرتبط

 مراقبت پوست |تالگو

تالگو برای حل این مشکل ابتدا یک کرم ماسک غنی مانند کرم ماسک مغذی برای محافظت و ترمیم و آرامش بخشی به پوست های آسیب پذیر پیشنهاد می دهد که سرشار از اسیدهای چرب اساسی مانند امگا 3 ، امگا 6 و روغن ها و موم ها و کره های گیاهی مغذی می باشد. بنابراین این محصول باعث آبرسانی و تغذیه رسانی عمیق پوست می شود.زیبایی پوست|تالگو

 محصولات زیبایی | تالگو

عصاره Multi-Soothing نیز مختص افرادی است که دارای پوستی حساس هستند. این عصاره حاوی غلظت بالایی از لیپوپتیدهای (lipopetides) نرم‌کننده و ابداعات جدید عصبی-آرایشی است که آزادسازی بیش از حد پیام‌ رسان‌های استرس را تعدیل می‌کنند و آستانه تحمل پوست را بالا می‌برند. توصیه می‌شود که به مدت 7 روز، نیم دوز از این عصاره، هر صبح و شب روی صورت و گردن اعمال شود.

اخرین و مهمترین محصولی که تالگو برای مقابله با سرما و خشکی هوا در این فصل پیشنهاد می دهد کرم آرامش بخش و مغذی می باشد. استفاده از این محصولات مغذی که دوست و همراه شما در برابر سرما و خشکی هوای زمستان هستند، باعث تقویت روند مراقبت پوست شما و مبارزه با تاثیرات منفی هوای ماه های سرد سال بر پوست می شوند.

شی باتر ، امگا 3 ، امگا 6 ، برای پوست شما عناصر اساسی را فراهم میکنند. در نتیجه به شما این اطمینان را می دهیم که با استفاده از این محصولات، پوستی نرم ، انعطاف پذیر و بدون خشکی و کشیدگی خواهید داشت

 کرم Nutri-Soothing برای پوست‌های خشکی تولید شده که احساس سوزش، دمای بالا و قرمزی در خود دارند. این اولین محصولی است که غنی از کرم خنک دریایی (Cold Cream Marine) شده تا برای 24 ساعت پوست‌های خشک و حساس را نرم کرده و به حالت طبیعی باز گرداند. این کرم نوع دیگری نیز دارد که با نام Nutri-Soothing rich شناخته می‌شود و نسبت به مورد قبلی کمی قوی‌تر است و معمولاً برای پوست‌های خیلی خشک تجویز می‌شود. توصیه می‌شود که این محصول در کل سال هر صبح و شب، بعد از پاکسازی، روی صورت و گردن اعمال شود. البته برای پوست‌های معمولی نیز می‌توان آن را توصیه کرد اما فقط در شرایطی که وضعیت آب‌وهوایی بسیار نامساعد و شدید باشد.

محصولات مرتبط با مراقبت از پوست های حساس و واکنش دار

سرم ترمیم کننده زیستی
سرم ترمیم کننده زیستی
کد: VT 2585
قیمت: 240.000 تومان
حجم: 30ml
بیشتر
ماسک آرامش بخش فوری
ماسک آرامش بخش فوری
کد: VT 2580
قیمت: 150.000 تومان
حجم: 50ml
بیشتر
کرم محافظتی زیستی
کرم محافظتی زیستی
کد: VT 2575
قیمت: 210.000 تومان
حجم: 50ml
بیشتر
 
 
telegram
google
instagram
facebook
twitter