مراقبت از پوستهای چرب و مشکل دار

غدد چربی موجود در پوست با ترشحات خود پوست را چرب نگه می‌دارند؛ این چربی سلامت پوست را حفظ کرده و از آن در برابر عوامل محیطی بیرونی محافظت می‌کند اما مشکل زمانی پیش می‌آید که این ترشحات بیش از حدِ مورد نیاز باشد. 

در افرادی که دارای پوست چرب هستند مشکلات خاصی مشاهده می‌شود از جمله ایجاد ظاهری چرب و براق که پوست زبر و لک‌دار می‌شود و منافذ پوست به وضوح قابل مشاهده می‌شوند. پوست‌های چرب مستعد ظهور جوش‌های قرمز، سرسیاه، سرسفید و چرکی است زیرا چربی‌ها منافذ پوست را مسدود کرده و محیط را برای رشد میکروب‌ها فراهم می‌کنند. بروز جوش یا آکنه در پوست چرب نه تنها در ناحیه صورت بلکه در شانه، بازو، پشت و قفسه سینه نیز مشاهده می‌شود.

شرکت تالگو با ارائه محصولاتی تحت عنوان Purete Marine راه را برای مقابله با پوست‌های چرب و مشکل‌دار هموار کرده است. در این دسته از محصولات چهار محصول مجزا قرار گرفته‌ است که به تفکیک به آنها خواهیم پرداخت.

 

اولین محصول در این دسته مایع مات کننده Purete Marine نام دارد که هم برای آقایان و هم برای خانم‌هایی مناسب است که دارای منافذ قابل رویت روی پوست خود هستند. مواد ضدسبوم موجود در آن باعث می‌شود که براق بودن سبوم را با اصلاح غلظت آن برطرف سازد و از طرف دیگر، Fucus Spiralis  و  Tetraselmisکمک می‌کنند تا ظاهر سبوم اضافه بهتر شوند. درنهایت  Lentil Oligosaccharides موجود در این کرم، این منافذ باز را به حداقل می‌رساند. پس از استفاده از این کرم، پوست شما مات و بدون هیچ‌گونه ایرادی دیده خواهد شد. توصیه می‌شود که این کرم هر صبح یا شب بعد از پاکسازی، در کل صورت اعمال شود.

محصول بعدی ماسک پاک‌کننده Purete Marine است که برای مردان و زنانی که دارای منافذ قابل رویت هستند مناسب است. این ماسک تنها پس از ده دقیقه، سبوم‌ها و ناخالصی‌ها را از روی پوست پاک می‌کند و پوست بلافاصله تمیزتر به نظر رسیده و سطح پوست صاف و یک‌دست می‌‌شود. توصیه می‌شود که هفته‌ای دو بار این ماسک روی کل صورت (به غیر از دور چشم) به طور یکدست اعمال شود و بعد از 10 دقیقه به طور کامل شسته شود.

 

محصول بعدی این امولسیون است که برای مردان و زنانی تولید شده که دارای منافذ قابل رویت یا عیب‌هایی در سطح پوست هستند. این ژل که برای اصلاح هیالورونیک اسید بسیار موثر است، درمانی فوری را ارائه داده و کمک می‌کند تا مراکز باکتری از سطح پوست پاکسازی شوند. این ژل قادر است عیوب را از روی پوست در عرض چند روز برطرف نماید. توصیه می‌شود که این ژل هر روز و هر شب روی مناطق مورد نظر اعمال شود.

محصول بعدی در این دسته، عصاره تعدیل‌کننده Purete Marine است. این عصاره برای افرادی است که پوستی براق و منافذی قابل رویت دارند. این روش درمانی بسیار قوی است و ترشحات چربی زیر پوستی را تعدیل می‌کند، کیفیت سبوم‌ها را بازیابی کرده و و ضخامت پوست و منافذ را کاهش می‌دهد. بعد از 7 روز از مصرف این محصول، پوست خالص‌سازی شده و ترشحات چربی به حالت عادی باز می‌گردند. توصیه می‌شود که هر یک شیشه از محصول در دو نوبت صبح و شب، بعد پاکسازی، روی صورت اعمال شود.

درنهایت، ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که شرکت تالگو پاک‌کننده‌های آرایشی را نیز ارائه می‌کند که استفاده از آنها می‌تواند در نگهداری و مراقبت از پوست‌های چرب بسیار مفید باشد.

 

 
 
telegram
google
instagram
facebook
twitter