پاکسازی پوست به روش تالگو

دوره های آموزش پاکسازی پوست، خرید محصولات پاکسازی پوست تالگو و انجام کلیه خدمات پاکسازی پوست در آموزشگاه تالگو

پاکسازی پوست تالگو

آموزش پاکسازی پوست در آموزشگاه تالگو پاریس با مدرک معتبر از تالگو فرانسه و موسسه فنی حرفه ای کشور به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر استفاده شخصی، کسب درآمدی از این راه داشته باشید. آموزشگاه تالگو علاوه بر دوره های آموزشی پاکسازی پوست، به مراجعه کنندگان خدمات پاکسازی پوست را ارئه می دهد و علاقمندان می توانند پس از استفاده از خدمات، از محصولات ما نیز تهیه نمایند. تالگو پاریس با فروش محصولات پاکسازی پوست سعی دارد که روند مراقبت از پوست را برای خریداران آسان کنند. بهترین محصولات دریایی و اورگانیک پاکسازی پوست با بیشترین تاثیر را از تالگو خریداری نمایید. 

از آنجایی که اهمیت پاکسازی پوست بسیار زیاد است، تصمیم گرفتیم در این مطلب قدم به قدم آموزش پاکسازی پوست، پاکسازی پوست با تالگو پاریس و همچنین معرفی بهترین محصولات پاکسازی پوست با شما عزیزان همراه باشیم:

در انجام پاکسازی پوست چه اتفاقی رخ می دهد!

پاکسازی پوست به منظور لایه برداری و تخلیه ی جوش ها و دانه های سرسیاه یا سرسفید بدون التهاب است که به آن تخلیه کومودون ها نیز گفته می شود.

پاکسازی می تواند به بهترین روش مکانیکی یا با محصولات تاثیر گذار انجام گیرد که این متد کمک بسیار زیادی در مراقبت های حرفه ای زیبایی پوست می تواند داشته باشد.

البته امروزه با وجود محصولات پاکسازی پوست تالگو فرانسه و استفاده از دوره های آموزشی تخصصی بین المللی پاکسازی پوست به روش تالگو نیاز به استفاده از روش های مکانیکی و دستگاه کمتر شده است ، چون این کار بدون تهاجم و حداقل آسیب به بهترین روش کار پاکسازی عمیق روی پوست انجام میگیرد.

با توجه به اینکه پوست شما از چه نوعی باشد در هر صورت پاکسازی پوست باید حداقل ماهی یکبار روی صورت انجام پذیرد. تا علاوه بر تمیز کردن منافذ پوست، لایه ی شاخی و مرده که بر اثر نشستن آلودگی ها روی صورت قرار گرفته را بزداید و شادابی و سلامت طبیعی پوست بازیابی شود. پاکسازی پوست در آرایشگاهها یا پاکسازی پوست عروس خانمها قبل از مراسم در لایه برداری و رفع لایه شاخی پوست خلاصه می شود. اما در پاکسازی به روش تالگو میتواند به همراه کرم ماسک های آبرسان ، اکسیژن رسان و مغذی همراه باشد که کمک بسیار زیادی در زیبا جلوه دادن پوست میتواند داشته باشد.

پاکسازی صورت در منزل نیز میتواند به وسیله ی محصولات مربوطه آن مانند جلبک دریایی تالگو به راحتی انجام گیرد تا پوست آمادگی لازم برای دریافت پاکسازی کامل پوست و محصولات تخصصی تر همانند محصولات ضدپیری (کلاژن، هیالورونیک ، سیلیسیوم و اکسپشنال ) را داشته باشد.

شناخت پوست نکته ای بسیار مهم!

پوست به عنوان وسیع ترین عضو زنده بدن ، در حقیقت یکی از پیچیده ترین، جالبترین و پرکارترین اعضا نیز به شمار می آید :

 • بدن را در مقابل آسیبهای مکانیکی ، حرارت و تابش شدید نور محافظت می کند(سیستم دفاع مکانیکی)
 • جلوگیری از نفوذ مواد شیمیایی و ورود میکروبها و میکرو ارگانیسمها به بدن ( سیستم دفاع ایمونولوژیکی )
 • نشان دادن نژاد هر فرد ( سیاه پوست، سفید پوست و ...)
 • مانع از تبخیر شدن آب ، تنظیم حرارت بدن و سدی در برابر از دست دادن دمای داخلی بدن می شود

برای مراقبت از این عضو ارزشمند با توجه به نوع پوست که از چه نوعی باشد چرب ، خشک یا معمولی باید در زمان های مختلف پاکسازی به صورت مرتب انجام شود.

پاکسازی پوست خشک و پاکسازی پوست چرب باید با دقت و توجه بیشتری نسبت به پاکسازی پوست نرمال صورت گیرد زیرا از حساسیت بیشتری برخوردارند، پس توجه داشته باشید زمانی که قصد پاکسازی پوست صورت در منزل را داشتید حتما آگاهی لازم را در رابطه با موادی که استفاده می کنید داشته باشید.

انواع پوست را می شناسید؟!

1- پوست خشک: پوستهایی نازک، گاهی اوقات فلس مانند، ترک دار و زبر می باشند. درخشندگی نداشته و به سختی روزنه ای را روی سطح پوست می توان دید.

2- پوست چرب: پوستی صاف، صیقلی و جلا داده شده علی الخصوص در قسمت پیشانی، بینی و چانه می باشد. مقدار چربی روی پوست از حد معمول بیشتر و هنگام لمس کردن اکثر منافذ آن آشکار است.

3- پوست نرمال: پوستی میان خشک و چرب است که نرمی و رطوبت آن مطلوب بوده و منافذ روی پوست بزرگ نیستند .

4- پوست ترکیبی یا مختلط : تقریبا مانند پوستهای نرمال بوده و در مناطق پیشانی، بینی و چانه

 (اصطلاحا T-Zone) فعالیت غده های چربی افزایش یافته و پوست در این منطقه، پوستی چرب می باشد.

نکته: برای تشخیص نوع پوست باید پوست تمیز باشد.

دلایل خشک شدن پوست:

1- قرارگیری در محیط و هوای خشک

2- در معرض جریان باد قرار گرفتن

3- هوای سرد

4- اقامت به مدت طولانی در اتاقی که مجهز به دستگاه تهویه هواست.

5- شستنهای پیاپی، موجب از بین رفتن لایه چربی محافظ پوست می گردد.

6- استفاده از فرآورده های شوینده بدون دستکش نظیر مایع ظرفشویی، فرآورده های لباسشویی.

مواردی که باید در خصوص پوستهای خشک رعایت کرد:

1- از شستن مکرر با مواد پاک کننده نظیر صابون باید اجتناب کرد.

2- در معرض عوامل محیطی نظیر باد سرد و هوای خشک نباید قرار گرفت.

3- از مرطوب کننده ها و سایر کرمهایی که مناسب برای پوستهای خشک میباشند استفاده نمود.

توجه: باید توجه داشت پوستهای خشک مستعد ابتلا به عفونتهای پوستی می باشند.

نکات:

1- استفاده صحیح از فرآورده های مراقبت از پوست موجب ایجاد پوستی نرم با سطحی صاف و انعطاف پذیر می گردد.

2- با استفاده صحیح از فرآورده های محافظت از پوست می توان پوست را در مقابل عوامل خارجی نظیر نور خورشید، باد، سرما، خشکی و ... محافظت نمود.

فرآورده های محافظت و مراقبت از پوست در اشکال مختلف نظیر پماد، پودر، خمیر، امولوسیون، لوسیون، ژل و کرم تهیه می گردند که باید با توجه به نوع پوست و مورد مصرف آن از شکل مناسب استفاده نمود.

روش های پاکسازی انواع مختلف پوست:

 • پاکسازی پوستهای خشک و حساس
 • پاکسازی پوستهای نرمال ء مختلطء چرب
 • پاکسازی پوستهای بالغ 

پاکسازی پوست توسط جلبک دریایی تالگو:

پاکسازی پوست توسط جلبک باعث می شود که این ارگان حیاتی از لایه های شاخی و مرده پوست خلاص شده و کلاژن سازی را تحریک میکند.

جلبك دریایی تالگو تنها محصول طبیعی و دریایی میباشد كه هم باعث پاكسازی عمقی میشود و هم باعث رسیدن املاح معدنی و ویتامینها به عمق پوست میشود .

جلبك دریایی چربی اضافی پوست را هم از بین میبرد و آلودگیهارا از عمق پوست تمیز میكند .

پاكسازی پوست را فراموش نكنید .

فوائد جلبک دریایی برای پوست:

برای برخی از مردم ، جلبک دریایی ظاهری نامناسب و منزجز کننده دارد که در سواحل و دریاچه ها رشد میکند و برای برخی دیگر از جمله مردم آسیای شرق جزء غذاهای لذیذ و مفید محسوب می شود.

در حقیقت جلبک دریایی منبعی غنی از ویتامین ها ، مواد معدنی و اسید آمینه های مفید است که علاوه بر درمان و تسکین بسیاری از بیماری ها به عنوان ماسک پوستی هم استفاده می شود.

التهابی جلبک دریایی تاثیر بسیار مثبتی در از بین بردن و التیام آکنه پوست دارد.

طبق تحقیقات آکادمی درماتولوژی امریکا، آکنه در اثر انتشار بیش از حد نرمال چربی پوست ایجاد می شود. جوش نوعی التهاب منافذ پوست در اثر گرفتار شدن چربی پوست در آنهاست و به دو حالت دانه های سر سیاه و سر سفید بروز میکند.

جلبک دریایی به صورت کاملا اثر بخش ، این التهابات را کاهش داده و از وقوع مجدد آن ها جلوگیری می کند.

پاکسازی عمیق توسط جلبک دریایی ، تعادل چربی پوست را حفظ کرده و مواد زائد پوست را از بین می برد .

در واقع جلبک دریایی به عنوان یک پاک کننده قوی برای سلول های مرده پوست و ناخالصی های دیگر بروی سطح پوست استفاده می شود.

همچنین جلبک دریایی ، منبعی غنی از ید بوده که می تواند عملکرد غده تیروئید را بهبود بخشد.

روند بهبود و عملکرد سالم غده تیروئید در بدن ، منجر به داشتن پوستی جوان و شاداب خواهد شد.

جلبک دریایی به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان قوی ، اثر ضد پیری و بازسازی کننده پوست دارد

همچنین ماسک جلبک دریایی ، باعث حفظ تعادل هورمونی پوست و افزایش جریان خون در سطح پوست می شود که پوست را جوانتر، صافتر ، درخشنده تر و انعطاف پذیرتر میکند.

فواید پاکسازی عمیق پوست:

برای همه افرادی که در جستجوی یک درمان فوق العاده و بینظیر دریایی برای پوست خود به منظور پاکسازی عمیق و متعادل ساختن و تقویت پوستشان هستند. این مراقبت حرفه ای پوست را برای مراقبتهای خاص زیبایی مانند آبرسانی یا ضد چروک آماده می کند. و برای همه افرادی که پوست چرب دارند و خواهان تنظیم و متعادل سازی ترشح سبوم پوست خود می باشند مناسب است.مواد معدنی موجود در این جلبک ها پوست را بازسازی کرده نرمی و تعادل را در پوست برقرار می کند. اجزای فعال: جلبک دریایی خرد شده 100% طبیعی

عوارض پاکسازی پوست:

اگر پاکسازی پوست بدون مراجعه به کارشناسان متخصص و مشاوره انجام شود عوارض جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

بروز این عارضه به خصوص در افراد دارای پوستهای خشک و حساس بیشتر است. این نوع از پوستها حتما باید از بهترین روش پاکسازی پوست خشک ،شستشوی دهنده ی های مخصوص مانند شیر پاک کن و لوسیون برای پوست خشک و اسکراب پوست خشک با مشاوره متخصصین استفاده کنند.

مواد پاکسازی پوست چیست؟

مواد معدنی بازسازی کننده 

راه حل زیبایی، شماره یک: برای همه افرادی که در جستجوی انرژی رسانی و تحریک و تقویت پوست خود برای آماده کردن و دریافت درمان های مراقبتی خاص هستند

راه حل زیبایی، شماره دو: برای همه افرادی که پوست چرب دارند و خواهان تنظیم و متعادل سازی ترشح سبوم پوست(چربی طبیعی پوست) خود می باشند

اجزای فعال محصولات پاکسازی پوست

جلبک دریایی خرد شده 100% طبیعی (محتوی سه جلبک فوکوس و سیکولوس، لامیناریا دیجیتاتا، لیتوتامنیوم کالکارم)

خاصیت مواد معدنی موجود در این جلبک ها پوست را بازسازی کرده نرمی و تعادل را در پوست برقرار می کند.

نتیجه پاکسازی پوست توسط جلبک دریایی

  این محصول به صورت ماسک روی پوست استفاده می شود.پاکسازی پوست با جلبک دریایی خرد شده یک درمان بی نظیر و فوق العاده برای پوست صورت می باشد. این ماسک را مستقیما و در دمای گرم روی صورت بگذارید، مواد معدنی و ویتامین های طبیعی آزاد شده از این محصول با گرمی و خاصیت پاک کنندگی ملایم خود آلودگی ها را از پوست برداشته و پوست طراوت و شفافیت خود را باز می یابد فواید پاکسازی پوست با تالگو بسیار گسترده است که باید با آنها آشنا شوید.

مراحل پاکسازی پوست چیست؟

 • آماده سازی
 • ماساژ
 • آداب پاگیزگی
 • پاک کننده چشم و لب
 • شیر پاک کن مخصوص پوست
 • (لوسیون مخصوص پوست) اگر پوستی چرب بود باید با فوم چرب شستشو شود
 • لایه بردار متناسب با نوع پوست

با ارزش ترین مواد استخراج شده از این گنجینه های دریایی عصاره های بی نظیر مواد معدنی و عناصر کمیاب می باشد. احیای واکنش های بیولوژیکی پوست، افزایش اکسیژن رسانی، تغذیه سلولی و دفع سموم سلولی پوست توسط این عصاره ها مشاهده شده و به اثبات رسیده است

 آموزش پاکسازی پوست با مدارک معتبر

برگزاری دوره های آموزش تخصصی بین المللی پاکسازی پوست- تحت نظر مدرس دوره های آموزش پاکسازی پوست تخصصی بین المللی تالگو فرانسه فرزانه غیایی

پاکسازی پوست در راستای توانمندسازی و اشتغال پایدار بانوان با حضور اساتید بین المللی در حال برگزاری می باشد.

پاکسازی پوست صورت زنانه شایستگی است در حوزه مراقبت و زیبایی که کارآموز قادر به انجام کارهایی همچون آلودگی زدایی، حفاظت و بهداشت فردی، آنالیز کردن ساختمان پوست، آماده سازی پوست مشتری، پاکسازی انواع پوست، مراقبت های بعد از پاکسازی پوست و به کارگیری ماسک صورت می باشد و با مشاغلی از قبیل متعادل ساز چهره زنانه در ارتباط است.

پاکسازی پوست در جهت بهبود اشتغال و توانمند سازی پیوسته و پایدار بانوان با حضور اساتید خبره و بین المللی در حال انجام است. پاکسازی پوست امری بسیار پرطرفدار شناخته شده است که در حوزه مراقبت و زیبایی پوست می باشد. در آموزش پاکسازی پوست به انجام کارهایی همچون آلودگی زدایی، حفاظت و بهداشت فردی پوست، آنالیز ساختمان پوست، آماده سازی پوست مشتری، پاکسازی انواع پوست، مراقبت های لازم برای بعد از پاکسازی پوست و به کارگیری ماسک صورت می پردازیم که امروزه بسیار مورد اهمیت واقع شده است. 
ورکشاپ آموزش پاکسازی پوست در دوره های 4 روزه و به صورت هفتگی برگزارمی شود. این دوره های آموزش پاکسازی پوست که زیر نظر تالگو فرانسه برگزار می شوند، با ارائه مدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور (مجوز کار) و همچنین مدرک پاکسازی تالگو فرانسه که مورد قبول در بیش از 100 کشور دنیا نیز می باشد.

بهترین روش پاکسازی پوست چیست؟

 یکی از مراقبت های اساسی پوست با حذف سلول های مرده سطح پوست، برداشتن گرد و غبار، مواد آرایشی و چربی اضافی در سطح اپیدرم و باز کردن منافذ جهت تنفس، جذب مواد تقویتی آبرسان و احیاکننده پوست پاکسازی است که بهترین روش پاکسازی پوست در مرحله اول بخور دادن، ماساژ و استفاده از انواع ماسک ها است و در مرحله تخصصی تر توجه به توصیه های تالگو و استفاده از محصولات پاکسازی عمیق تالگو فرانسه است

اصطلاح انگلیسی استاندارد (اصطلاحات مشابه جهانی) پاکسازی پوست:

 • rejuvenation-skin
 • Peeling-skin cleansing
 • skin cleansing products محصولات پاکسازی پوست

مهم ترین استانداردها و رشته های مرتبط با این استاندارد:

استاندارد متعادل ساز چهره زنانه

برای اطلاع از هزینه آموزش تالگو و شرکت در دوره های آموزشی مراقبت های زیبایی پوست skincare و آموزش پاکسازی پوست با مدرک می توانید به سایت نمایندگی تالگو رفته یا با شماره تلفن های نمایندگی تالگو در تهران تماس حاصل فرمایید


محصولات مرتبط با پاکسازی پوست به روش تالگو

لوسیون خشک و حساس
لوسیون خشک و حساس
کد: VT1270
قیمت: 250000 تومان
حجم: 250ml
بیشتر
لوسیون نرمال و مختلط(Tonic lotion normal to combination skin )
لوسیون نرمال و مختلط(Tonic lotion normal to combination skin )
کد: VT 1280
قیمت: 250000 تومان
حجم: 250ml
بیشتر
پاک کننده قوی چشم و لب
پاک کننده قوی چشم و لب
کد: VT 15045
قیمت: 360000 تومان
حجم: 125ml
بیشتر
صابون جلبک(Marine algae cleansing bar)
صابون جلبک(Marine algae cleansing bar)
کد: VT 14026
قیمت: 160000 تومان
حجم: 100gr
بیشتر
صابون آبرسان و لایه بردار(Delicate Exfoliating bar)
صابون آبرسان و لایه بردار(Delicate Exfoliating bar)
کد: VT 3200
قیمت: 160000 تومان
حجم: 125gr
بیشتر
شیر پاک کن خشک و حساس
شیر پاک کن خشک و حساس
کد: VT1265
قیمت: 250000 تومان
حجم: 250ml
بیشتر
شیر پاک کن نرمال و مختلط(Cleasing milk normal to combination skin)
شیر پاک کن نرمال و مختلط(Cleasing milk normal to combination skin)
کد: VT 1305
قیمت: 250000 تومان
حجم: 250ml
بیشتر
اسپری تحریک سلولی(Reviving marine mist)
اسپری تحریک سلولی(Reviving marine mist)
کد: VT 15053
قیمت: 464000 تومان
حجم: 150ml
بیشتر
کرم پاک کننده جوان کننده(Pure velvet cleansing cream)
کرم پاک کننده جوان کننده(Pure velvet cleansing cream)
کد: VT 1290
قیمت: 360000 تومان
حجم: 150ml
بیشتر
مایع پاک کننده دو کاره
مایع پاک کننده دو کاره
کد: VT1285
قیمت: 285,000 تومان
حجم: 250ml
بیشتر
فوم نرمال و مختلط
فوم نرمال و مختلط
کد: VT1275
قیمت: 322.000 تومان
حجم: 150ml
بیشتر
لایه بردار پوست خشک و حساس (Softness exfoliator)
لایه بردار پوست خشک و حساس (Softness exfoliator)
کد: VT 1375
قیمت: 210000 تومان
حجم: 50ml
بیشتر
لوسیون سوپر لیفت(ضد پیری)
لوسیون سوپر لیفت(ضد پیری)
کد: VT1295
قیمت: 150.000 تومان
حجم: 250ml
بیشتر
پاک کننده ملایم چشم و لب
پاک کننده ملایم چشم و لب
کد: VT 12005
قیمت: 105.000 تومان
حجم: 125ml
بیشتر
لطفا برای ثبت نام در کلاس ها و مشاوره رایگان اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید
 
 
telegram
instagram
facebook
twitter