ClickCease
تالگو آموزش مراقبت های پوست و زیبایی جوان سازی پوست صورت skin care

راحتی و تغذیه پوست (Skin solutions)

خدمات پوست خشک و خیلی خشک (تغذیه)

برای تمام افراد با پوست خشک تا خیلی خشک که در جستجوی درمانی مغذی و ترمیم کننده بوده خواهان آرامش، لطافت، نرمی و شفافیت در پوست خود هستند.

نتیجه:

از همان اولین جلسه درمانی پوست به طور عمیق تغذیه و آبرسانی شده، نرمی و لطافت قوی و ماندگاری در آن به وجود می آید.
مکانیسم خودکار دفاعی پوست به حال طبیعی باز می گردد.
جلسات درمانی: 12-6 جلسه یکبار در هفته
جلسات نگهدارنده: ماهی یک بار
ما باید به دنبال مواد فعالی برای تغذیه و پوست در هر فصلی به خصوص فصل زمستان باشیم.
ما باید به دنبال مواد فعالی که غنی از اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 هستند باشیم.

امگا 3 و امگا 6

امگا 3 و امگا 6 اسیدهای چربی هستند که نقش اساسی در بدن ایفا می کنند. بدن انسان برای انجام فعالیت های حیاتی خود به آنها نیاز دارد و خود قادر به ساختن آنها نمی باشد. 

تغذیه پوست صورت با تالگوتغذیه پوست صورت با تالگو 

آزمایشات بالینی به خوبی مضرات کمبود اسیدهای چرب پایه (EFA) را در بدن نشان می دهد:

  • پوست خاصیت کشسانی، نرمی و لطافت خود را از دست می دهد.
  • پوسته پوسته شدن پوست شدیدتر می شود.
  • سیستم سد دفاعی پوست دستخوش تغییر می گردد.
  • زخم های ایجاد شده در مدت زمان طولانی ترمیم می شوند.

امگا 3 

این ماده نقش اساسی در غشای سلولی، فرآیند های شیمیایی بدن مانند حفظ خاصیت الاستیسیته رگ ها، ایمنی بدن، واکنش های ضد التهابی و بهبود رطوبت رسانی در سطح پوست به عنوان عامل کاهنده روند پیری پوست دارد.

امگا 6

کمبود این اسید چرب در بدن منجر به اختلال در سیستم سد دفاعی پوست شده، انتقال رطوبت در لایه های اپیدرم کاهش یافته ساختار مولکول های سرامیدی (چربی) پوست دستخوش تغییر می شود.
مسئله ای که در زمستان بسیار بیشتر از تابستان باید مورد توجه قرار بگیرد محافظت پوست می باشد. شرایط نامساعد آب و هوایی و در کنار آن از بین رفتن لایه ی سطحی محافظ پوست (از بین رفتن مقاومت پوست) و همچنین از بین رفتن میزان پیوستگی سلول ها به هم باعث ایجاد احساس ناراحتی، کشیدگی، خشکی و حساسیت در پوست می شود. در نتیجه تقویت عملکرد محافظتی پوست (استحکام بخشی به پوست) به کمک محصولات مراقبت پوست مغذی و غنی که شامل مواد التیام بخش و ترمیم کننده نیز می باشند، در طول زمستان بسیار مهم و حیاتی است.

محصولات مرتبط با پوست خشک و خیلی خشک (مغذی)

تالگو برای حل این مشکل ابتدا یک کرم ماسک غنی مانند کرم ماسک مغذی برای محافظت و ترمیم و آرامش بخشی به پوست های آسیب پذیر پیشنهاد می دهد که سرشار از اسیدهای چرب اساسی مانند امگا 3، امگا 6 و روغن ها و موم ها و کره های گیاهی مغذی می باشد. بنابراین این محصول باعث آبرسانی و تغذیه رسانی عمیق پوست می شود.

کرم ماسک مغذی برای محافظت و ترمیم پوستکرم ماسک مغذی برای محافظت و ترمیم پوست 

محصول دوم پیشنهادی تالگو پاریس کنسانتره آرامش بخش می باشد. این کنستانتره که با رشته های ترکیبی چربی و آمینو اسید غنی شده است به متعادل سازی حساسیت های پوستی کمک کرده و باعث استحکام و التیام پوست می شود.

کنسانتره آبرسان دریایی تالگوکنسانتره آبرسان دریایی تالگو 

آخرین و مهم ترین محصولی که تالگو برای مقابله با سرما و خشکی هوا در این فصل پیشنهاد می دهد کرم آرامش بخش و مغذی می باشد. استفاده از این محصولات مغذی که دوست و همراه شما در برابر سرما و خشکی هوای زمستان هستند، باعث تقویت روند مراقبت پوست شما و مبارزه با تاثیرات منفی هوای ماه های سرد سال بر پوست می شوند. شی باتر، امگا 3، امگا 6، برای پوست شما عناصر اساسی را فراهم می کنند. در نتیجه به شما این اطمینان را می دهیم که با استفاده از این محصولات، پوستی نرم، انعطاف پذیر و بدون خشکی و کشیدگی خواهید داشت.

کرم آرامش بخش و مغذی تالگوکرم آرامش بخش و مغذی تالگو

ماساژ دست ها با کرم مغذی دست 

یکی از نواحی ای که روزانه در معرض استرس و فشار هستند دست ها می باشند که نیاز به آرامش و راحتی دارند. شما می توانید تاثیر تمام ماساژهای حرفه ای تالگو (مانند حرکات کششی، ضربه ای و جذبی) را به کمک ماده مغذی موجود در این کرم به نام Cold Cream Marine برای دست های خود افزایش داده و حفاظتی فوق العاده که باعث تغذیه و ترمیم آن ها می شود و برای پوست دستتان فراهم کنید.

کرم Cold Cream Marine دست تالگوکرم Cold Cream Marine دست تالگو 

ماساژ پاها با کرم مغذی پا

پاها محل اتصال اصلی جسم به زمین بوده و در جذب و گردش انرژی نقش دارند. ماساژ پاها باعث ایجاد سلامتی و تسکین، آرامش و رهاسازی از تنش های سیستم عصبی می شود. ماساژ پاها با کرم نرم و بسیار مغذی پای تالگو بهترین راه برای ترمیم و آرامش بخشیدن به پاهاست.

کرم Cold Cream Marine پا تالگوکرم Cold Cream Marine پا تالگو 

کرم مغذی بدن

این محصول با بافت کرمی، تولید چربی های اساسی و مورد نیاز پوست را تحریک و تقویت کرده، پوست های خشک و آسیب دیده را بازسازی میکند، لایه محافظ سطح پوست را ترمیم کرده و به پوست آرامش و لطافت می بخشد. این کرم را به تعداد دفعات مورد نیاز در روز استفاده کنید. استفاده از این کرم به خصوص برای نواحی خشک پوست مثل زانوها و آرنج و در فصل زمستان توصیه می شود.

کرم مغذی بدن Cold Cream Marine تالگوکرم مغذی بدن Cold Cream Marine تالگو 

اسکراب بدن

برای تمام انواع پوست ها، حتی پوست های حساس این اسکراب با بافت کرمی و آرامش بخش خود، پوست را به آرامی لایه برداری می کند. پوست شما متعادل شده، نرم و صاف می گردد. هفته ای یک الی دو بار استفاده کنید. بیشتر روی قسمت هایی که پوستی زبر و خشن دارند. (آرنج، زانوها و پاشنه ی پا)

اسکراب بدن Cold Cream Marine تالگواسکراب بدن Cold Cream Marine تالگو

چرا تالگو پاریس انتخاب ایده‌آلی است؟
رضایت مشتریان
رضایت مشتریان
ارائه آموزش‌های به‌روز
ارائه آموزش‌های به‌روز
ضمانت خدمات
ضمانت خدمات
تحویل سریع محصولات
تحویل سریع محصولات
نماینده رسمی برند تالگو
نماینده رسمی برند تالگو
6LfwmDgaAAAAAGLBzHo7nwPG38UHAUD7AwqD50cs