ClickCease
تالگو آموزش مراقبت های پوست و زیبایی جوان سازی پوست صورت skin care

هیالورونیک اسید دریایی ضد چروک (Anti Aging)

هیالورونیک دریایی ضد چروک (Anti Aging) تالگو پاریس

اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در همه موجودات زنده یافت می‌ شود و غلظت‌های بالایی از آن را می توان در بافت همبند و در مایع دور چشم پیدا کرد. در بافت پوستی، اسید هیالورونیک یک ماده ژل مانند است که فضای موجود بین فیبرهای الاستین و کلاژن را پر می‌کند. سه نقش عمده را می ‌توان برای این اسیدها در پوست نام برد: ایجاد مکانیسم ‌های موثر برای انتقال مواد مغذی از خون به سلول ‌های پوستی، رساندن آب به پوست و محافظت در برابر آسیب‌ های مکانیکی و شیمیایی به عنوان یک بالشتک. این اسید به مرور زمان و در اثر تماس با عوامل محیطی و همچنین به دلیل فرآیند طبیعی پیرشدن، در بدن تجزیه شده و از بین می ‌رود. 
حدود 30 سال است که شکل‌ های گوناگونی از اسید هیالورونیک مصنوعی تولید می ‌شود و در درمان بیماری ‌های روماتیسمی، چشم ‌پزشکی و ترمیم زخم مورد استفاده قرار می ‌گیرد. استفاده از این محصول جدید برای مصارف آرایشی و زیبایی اخیرا مطرح شده است و معمولا آن را در مناطق مورد نظر تزریق می‌ کنند. تزریق این اسید می ‌تواند در بهبود قوام پوست و درمان فرورفتگی ‌های پوستی ناشی از زخم یا خطوط عمیق کاربرد داشته باشد. پس این ماده در رفع چین و چروک پوست و جوانسازی پوست نیز می ‌تواند نقش بسزایی ایفا کند. 

بهترین کرم ضد چروک صورت، هیالورونیک اسید طبیعی تالگوبهترین کرم ضد چروک صورت، هیالورونیک اسید طبیعی تالگو 

محصولات هیالورونیک اسید دریایی تالگو فرانسه

کرم ضد چروک هیالورونیک تالگو

شرکت تالگو پاریس فرانسه کرم حاوی اسید هیالورونیک و محصولات حاوی این اسید را تولید و معرفی کرده است که با برچسب ضد پیری (Anti-Ageing) و تحت عنوان برنامه هیالورونیک برای افراد بالای 35 سال (Hyaluronic Programme 35+) شناخته می ‌شوند.

بهترین کرم ضد چروک هیالورونیک دریایی تالگو 

 اولین محصول در این دسته، کرم ضد چروک هیالورونیک اسید تالگو است. این محصول مناسب خانم‌ هایی است که به دنبال یک کرم مراقبتی روزانه هستند و کل صورت را صاف کرده و چروک ‌ها را پر سازد. این کرم دارای قدرت جوان سازی فوق ‌العاده ‌ای است و کمک می ‌کند تا خطوط ریز و چروک‌ها محو شوند. غلظت بالای کرم هیالورونیک تالگو در آن باعث شده که ترکیبی ضدچروک پیدا کند و با استفاده از ماساژ مخصوص خود و ماسک حرفه ‌ای، چروک ‌ها را برطرف سازد. حتی بعد از اولین جلسه هم می ‌توان پوست جوان ‌تر و صاف ‌تر شده را احساس کرد. هیالورونیک دریایی موجود در این کرم باعث می ‌شود تا ترکیب کلاژن و هیالورونیک اسید سرعت گیرد و قوام پوست بازیابی شده و جزو بهترین کرم ضد چروک 2017 شناخته شود. 

بهترین کرم آبرسان حاوی هیالورونیک اسید تالگوبهترین کرم آبرسان حاوی هیالورونیک اسید تالگو 

ماسک هیالورونیک (hyaluronic acid mask) تالگو

ماسک هیالورونیک هم مختص خانم ‌هایی است که به دنبال آن هستند تا یک فرمول برای صاف کردن و پر کردن سریع چروک ‌های پوست را در اختیار داشته باشند. این ماسک دارای فرمولی حرفه ‌ای با نام ماسک صورت هیالورونیک اسید (hyaluronic acid face mask )است که نتایجی فوری را به همراه دارد: این ماسک کل صورت را صاف کرده و چروک‌ها را پر می‌کند. ماسک صورت هیالورونیک (hyaluronic face mask ) را هر از گاهی اعمال کرد یا اگر دوره درمان فشرده ‌ای پیش رو باشد، می‎توان آن را هفته‌ ای دو بار انجام داد. بعد از پاکسازی پوست، ماسک هیالورونیک (hyaluronic mask) را باید روی صورت و گردن اعمال کرد و به مدت 20 دقیقه به آن زمان داد و سپس آن را شست. این ماسک حاوی عصاره‌ ی جلبک قرمز نیز هست که علاوه بر تقویت غشای هیدرولیپیدیک پوست، از خشک شدن پوست نیز جلوگیری می ‌کند. برای خرید و استعلام از قیمت کرم هیالورونیک اسید تالگو می توانید از سایت بازدید نمایید یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

بهترین کرم دور چشم ضد چروک اسید هیالورونیک دریایی تالگو

یکی از بهترین کرم دور چشم خارجی، کرم دور چشم تالگو می باشد، ماسک ‌ها و کرم های چشمی هیالورونیک برای همه افرادی مناسب است که دنبال راهی هستند تا نشانه‌ های خستگی را از اطراف چشم خود پاک کنند. ماسک چشمی تالگو در عرض 10 دقیقه منطقه دور چشم را صاف و تازه می‌کند و چشم ‌هایی جوان ‌تر را به ارمغان می ‌آورد. هر زمان که لازم باشد می ‌توان از این ماسک استفاده کرد و برای افزایش اثربخشی توصیه می ‌شود که پارچه ‌های مخصوص آن در یخچال نگهداری شوند. بعد از اعمال این ماسک، خطوط ریز و چروک ‌ها پر شده، تیرگی ‌های دور چشم کاهش یافته و پوست آن ناحیه قوام بیشتری به خود می ‌گیرد. بهترین کرم ضد چروک خارجی را می توانید از وب سایت تالگو، نماینده رسمی تالگو فرانسه در تهران تهیه کرده و در صورت تمایل در دوره های آموزشی مراقبت پوست تالگو شرکت نمایید.


بهترین کرم جوانسازی پوست، کرم حاوی هیالورونیک اسید تالگوبهترین کرم جوانسازی پوست، کرم حاوی هیالورونیک اسید تالگو 

چرا تالگو پاریس انتخاب ایده‌آلی است؟
رضایت مشتریان
رضایت مشتریان
ارائه آموزش‌های به‌روز
ارائه آموزش‌های به‌روز
ضمانت خدمات
ضمانت خدمات
تحویل سریع محصولات
تحویل سریع محصولات
نماینده رسمی برند تالگو
نماینده رسمی برند تالگو
6LfwmDgaAAAAAGLBzHo7nwPG38UHAUD7AwqD50cs