ClickCease
تالگو آموزش مراقبت های پوست و زیبایی جوان سازی پوست صورت skin care

مراقبتهای پوست خشک و خیلی خشک ( تغذیه ) Cold marine

خدمات پوست خشک و خیلی خشک (تغذیه)

برای تمام افراد با پوست خشک تا خیلی خشک که در جستجوی درمانی مغذی و ترمیم کننده بوده خواهان آرامش، لطافت،نرمی و شفافیت در پوست خود هستند.

نتیجه:

از همان اولین جلسه درمانی پوست به طور عمیق تغذیه و آبرسانی شده ، نرمی و لطافت قوی و ماندگاری در آن به وجود می آید.

مکانیسم خودکار دفاعی پوست به حال طبیعی باز میگردد.

جلسات درمانی : 12-6 جلسه یکبار در هفته

جلسات نگهدارنده: ماهی یک بار

زیبایی پوست | تالگو

ما باید به دنبال مواد فعالی برای تغذیه پوست در هر فصلی به خصوص فصل زمستان باشیم.

ما باید به دنبال مواد فعالی که غنی از اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 هستند باشیم.

امگا 3 و امگا 6

امگا 3 و امگا 6 اسیدهای چربی هستند که نقش اساسی در بدن ایفا می کنند. بدن انسان برای انجام فعالیت های حیاتی خود به آنها نیاز دارد و خود قادر به ساختن آنها نمیباشد.

آزمایشات بالینی به خوبی مضرات کمبود اسیدهای چرب پایه (EFA ) را در بدن نشان می دهد :

  • پوست خاصیت کشسانی ، نرمی و لطافت خود را از دست می دهد.
  • پوسته پوسته شدن پوست شدیدتر می شود.
  • سیستم سد دفاعی پوست دستخوش تغییر می گردد.
  • زخم های ایجاد شده در مدت زمان طولانی ترمیم می شوند.

امگا 3

این ماده نقش اساسی در غشای سلولی،فرایندهای شیمیایی بدن مانند حفظ خاصیت الاستینه رگ ها ، ایمنی بدن ، واکنش های ضدالتهابی و بهبود رطوبت رسانی در سطح پوست به عنوان عامل کاهنده روند پیری پوست دارد.

امگا 6

کمبود این اسید چرب در بدن منجر به اختلال در سیستم سد دفاعی پوست شده ، انتقال رطوبت در لایه های اپیدرم کاهش یافته  ساختار  مولکول های سرامیدی ( چربی ) پوست دستخوش تغییر میشود.

مسئله ای که در زمستان بسیار بیشتر از تابستان باید مورد توجه قرار بگیرد محافظت پوست می باشد. شرایط نامساعد آب و هوایی و در کنار آن از بین رفتن لایه ی سطحی محافظ پوست ( از بین رفتن مقاومت پوست ) و همچنین از بین رفتن میزان پیوستگی سلولها به هم باعث ایجاد احساس ناراحتی ، کشیدگی ، خشکی و حساسیت در پوست می شود. در نتیجه تقویت عملکرد محافظتی پوست (استحکام بخشی به پوست ) به کمک محصولات مراقبت پوست مغذی و غنی که شامل مواد التیام بخش و ترمیم کننده نیز می باشند، در طول زمستان بسیار مهم و حیاتی است .

محصولات مرتبط با پوست خشک و خیلی خشک (مغذی )

تالگو برای حل این مشکل ابتدا یک کرم ماسک غنی مانند کرم ماسک مغذی برای محافظت و ترمیم و آرامش بخشی به پوست های آسیب پذیر پیشنهاد می دهد که سرشار از اسیدهای چرب اساسی مانند امگا 3 ، امگا 6 و روغن ها و موم ها و کره های گیاهی مغذی می باشد. بنابراین این محصول باعث آبرسانی و تغذیه رسانی عمیق پوست می شود.

زیبایی تالگو

محصول دوم پیشنهادی تالگو کنستانتره آرامش بخش می باشد. این کنستانتره که با رشته های ترکیبی چربی و آمینو اسید غنی شده است به متعادل سازی حساسیت های پوستی کمک کرده و باعث استحکام و التیام پوست می شود.

زیبایی پوست تالگو

آخرین و مهم ترین محصولی که تالگو برای مقابله با سرما و خشکی هوا در این فصل پیشنهاد می دهد کرم آرامش بخش و مغذی می باشد. استفاده از این محصولات مغذی که دوست و همراه شما در برابر سرما و خشکی هوای زمستان هستند، باعث تقویت روند مراقبت پوست شما و مبارزه با تاثیرات منفی هوای ماه های سرد سال بر پوست می شوند.

شی باتر ، امگا 3 ، امگا 6 ، برای پوست شما عناصر اساسی را فراهم میکنند. در نتیجه به شما این اطمینان را می دهیم که با استفاده از این محصولات، پوستی نرم ، انعطاف پذیر و بدون خشکی و کشیدگی خواهید داشت .

زیبایی تالگو

ماساژ دست ها با کرم مغذی دست

یکی از نواحی ای که روزانه در معرض استرس و فشار هستند دست ها می باشند که نیاز به آرامش و راحتی دارند. شما می توانید تاثیر تمام ماساژهای حرفه ای تالگو (مانند حرکات کششی ، ضربه ای و جذبی ) را به کمک ماده مغذی موجود در این کرم به نام Cold Cream Marine برای دست های خود افزایش داده و حفاظتی فوق العاده که باعث تغذیه و ترمیم آن ها میشود و برای پوست دستتان فراهم کنید.

زیبای پوست تالگو

ماساژ پاها با کرم مغذی پا

پاها محل اتصال اصلی جسم به زمین بوده و در جذب و گردش انرژی نقش دارند. ماساژ پاها باعث ایجاد سلامتی و تسکین ، آرامش و رهاسازی از تنش های سیستم عصبی می شود. ماساژ پاها با کرم نرم و بسیار مغذی پای تالگو بهترین راه برای ترمیم و آرامش بخشیدن به پاهاست.

مراقبت پوست | تالگو

کرم مغذی بدن

این محصول با بافت کرمی ، تولید چربی های اساسی و مورد نیاز پوست را تحریک و تقویت کرده ، پوست های خشک و آسیب دیده را بازسازی میکند،لایه محافظ سطح پوست را ترمیم کرده و به پوست آرامش و لطافت می بخشد.

این کرم را به تعداد دفعات مورد نیاز در روز استفاده کنید. استفاده از این کرم به خصوص برای نواحی خشک پوست مثل زانوها و آرنج و در فصل زمستان توصیه می شود.

محصولات تالگو

اسکراب بدن

برای تمام انواع پوست ها، حتی پوست های حساس این اسکراب با بافت کرمی و آرامش بخش خود ، پوست را به آرامی لایه برداری می کند. پوست شما متعادل شده ، نرم و صاف می گردد. هفته ای یک الی دو بار استفاده کنید. بیشتر روی قسمت هایی که پوستی زبر و خشن دارند (آرنج ، زانوها و پاشنه ی پا )

کرم اسکراپ | تالگو پاریس

چرا تالگو پاریس انتخاب ایده‌آلی است؟
رضایت مشتریان
رضایت مشتریان
ارائه آموزش‌های به‌روز
ارائه آموزش‌های به‌روز
ضمانت خدمات
ضمانت خدمات
تحویل سریع محصولات
تحویل سریع محصولات
نماینده رسمی برند تالگو
نماینده رسمی برند تالگو
6LfwmDgaAAAAAGLBzHo7nwPG38UHAUD7AwqD50cs