ClickCease
تالگو آموزش مراقبت های پوست و زیبایی جوان سازی پوست صورت skin care

خطرات ناشی از اصلاح صورت و روش های پیشگیری و درمان آن

26 آذر ، 1399
موسسه تالگو پاریس

اصلاح صورت چه خطراتی دارد و چطور می توان از آن پیشگیری کرد

اصلاح صورت یکی از کارهایی است که بسیاری از آقایان در طول هفته با آن روبرو هستند و ممکن است هیچ اطلاعی را درباره اشتباهاتی که در این زمینه وجود دارد و باعث می شود تا خطرات جدی آنها را تهدید کند ندانند. ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره برخی از این اشتباهات و خطرات صحبت کنیم و اطلاعاتی را درباره این موضوع در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین ما را در این مطلب همراهی کنید تا اطلاعات کامل تری درباره این خطرات بدست بیاورید و روش های مقابله با آنها را نیز بیاموزید.

بریدگی های صورت یکی از مهم ترین خطرات اصلاح صورت

یکی از مهمترین مشکلاتی که ممکن است در زمان اصلاح کردن صورت برای شما به وجود بیاید بریدگی صورت است. در صورتی که شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که با تیغ صورت خود را اصلاح می کنید باید بدانید که این خطر همواره شما را تهدید می کند که ممکن است صورت خود را ببرید. برای جلوگیری از این اتفاق به شما توصیه می کنیم حتما سعی کنید از ژیلت ها و یا تیغ های مخصوص برای اصلاح صورت خود استفاده کنید تا از بروز این بریدگی ها جلوگیری کنید. با این وجود اگر با مشکل بریدگی صورت خود در زمان اصلاح صورت روبرو شده اید برای جلوگیری از خونریزی می توانید از یک پنبه آغشته به الکل استفاده کنید و آن را به صورت مستقیم بر روی بریدگی قرار دهید تا مشاهده کنید که خونریزی شما متوقف می شود.

اصلاح صورت

التهاب و سوزش پوست در اثر اصلاح با ماشین های ریش تراش

در زمان اصلاح پوست صورت معمولا خطرات مختلفی شما را تهدید می کنند که باید کاملا مراقب آنها باشید. یکی از مهمترین این خطرات التهاب پوست و همینطور سوزش بسیار زیاد در ناحیه ای است که شما اقدام به اصلاح آن کرده اید. یکی از مهمترین عوارض این خطر این است که تحریک پذیری پوست شما به میزان بسیار زیادی افزایش پیدا می کند و در نتیجه شما ممکن است در طول روز به میزان زیادی اذیت شوید. برای جلوگیری از به وجود آمدن چنین مشکلاتی به شما توصیه می کنیم حتما ماشین ریش تراش خود را روغن کاری کنید و تیغ های آن را تیز کنید تا این مشکلات برای شما به وجود نیاید. در صورتی که شما هم با چنین مشکلاتی روبرو شدید به شما توصیه می کنیم از لوسیون های مخصوص اصلاح بعد از اصلاح صورت خود استفاده کنید.

اصلاح کردن صورت

جوش هایی که بعد از اصلاح ظاهر می شوند

جوش های صورت همواره یکی از مهمترین مشکلاتی هستند که ممکن است باعث از بین رفتن زیبایی بسیاری از افراد شده باشند. یکی از مهمترین دلایلی که باعث به وجود آمدن جوش های صورت می شود اصلاح نادرست صورت با وسایل نادرست می باشد. اگر شما هم جز افرادی هستید که با روش های درست اصلاح صورت آشنا نیستید حتما ظاهر شدن چنین جوش هایی را تا به حال تجربه کرده اید. در واقع جوش های صورت یکی از مهمترین خطرات اصلاح صورت به شمار می آیند که حتما باید به آنها توجه ویژه ای داشته باشید. برای جلوگیری از ظاهر شدن چنین جوش هایی که اتفاقا بسیار دردناک هم هستند به شما توصیه می کنیم در خلاف جهت رویش موها آنها را اصلاح نکنید و در صورتی که با چنین مشکلی روبرو شدید حتما سعی کنید از الکل و یا کرم های مخصوص برای درمان این جوش ها کمک بگیرید. شما عزیزان می توانید با استفاده از محصولات مراقبت پوست های حساس و واکنشی از بروز مشکلات پوستی جلوگیری نمایید.

شیو کردن صورت

سعی کنید قبل از اصلاح صورت خود را کف مالی کنید

یکی از بهترین راهکارهایی که برای جلوگیری از خطرات ناشی از اصلاح صورت وجود دارد این است که حتما سعی کنید قبل از آن که اقدام به اصلاح کردن صورت خود کنید به اندازه کافی صورت خود را کف مالی کنید. معمولا زمانی که شما این کار را انجام نمی دهید مشکلات مختلفی مانند ظاهر شدن جوش های زیاد بر روی پوست و یا حساس شدن پوست صورت برای شما به وجود می آید. در واقع کف مالی کردن پوست صورت باعث می شود تا روند اصلاح موهای صورت راحت تر شود و در نتیجه فشار زیادی به پوست صورت وارد نشود و به همین دلیل نیز به میزان بسیار زیادی برای جلوگیری از بروز مشکلات مختلف مفید است.

اصلاح صورت با ماشین

از تیغ های یکبار مصرف یک بار استفاده کنید

استفاده از تیغ های یکبار مصرف یکی از بهترین راهکارهایی است که برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات این چنینی به شما کمک می کند و توصیه می شود. اگر شما هم جز افرادی هستید که از خطرات ناشی از اصلاح صورت ترس دارید به شما توصیه می کنیم حتما برای اصلاح از تیغ های یکبار مصرف حتی یک بار هم که شده، استفاده کنید. معمولا زمانی که از یک تیغ چندین بار و در طول چند روز مختلف استفاده می کنید این تیغ های تیزی و کارکرد خود را از دست می دهند و در نتیجه ممکن است پوست شما ملتهب شود و یا این که جوش هایی بر روی پوست شما به وجود بیایند. بنابراین در زمان استفاده از تیغ های یک بار مصرف حتما توجه داشته باشید که بعد از استفاده آن را دور بیندازید.

مراقبت از پوست با بهترین محصولات رطوبت رسانی پوست می تواند گزینه ای بسیار عالی برای همه افراد در هر سن و سالی باشد.

اصلاح صورت

با آرامش با تیغ کار کنید

سریع کار کردن با تیغ می تواند یکی از مهمترین دلایلی باشد که خطرات اصلاح صورت شما را تهدید کند. یکی از نکات بسیار مهمی که در هنگام اصلاح کردن صورت خود باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید این است که حتما سعی کنید آرامش را در کار خود به خوبی حفظ کنید. حفظ آرامش به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی صورت خود را اصلاح کنید بدون آنکه مشکلی برای شما به وجود بیاید. بنابراین حتما سعی کنید به این نکته دقت کافی داشته باشید.

نمایندگی رسمی تالگو فرانسه با نام تجاری تالگو پاریس در تهران بهترین خدمات پوست، محبوب ترین و معروف ترین محصولات پوست را به شما عزیزان ارائه می دهد، همچنین دوره های تخصصی مراقبت از پوست و پاکسازی پوست را برگزار می کند که در انتهای دوره به شما مدارک معتبر بین المللی از تالگو فرانسه و فنی حرفه ای کشور تقدیم می کند. برای مشاهده محصولات و قیمت محصولات تالگو، اطلاعات بیشتر از دوره های آموزش پاکسازی پوست و دیگر اطلاعات لازم می توانید به وبسایت رسمی تالگو پاریس به نشانی (www.thalgoparis.com) مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
چرا تالگو پاریس انتخاب ایده‌آلی است؟
رضایت مشتریان
رضایت مشتریان
ارائه آموزش‌های به‌روز
ارائه آموزش‌های به‌روز
ضمانت خدمات
ضمانت خدمات
تحویل سریع محصولات
تحویل سریع محصولات
نماینده رسمی برند تالگو
نماینده رسمی برند تالگو
6LfwmDgaAAAAAGLBzHo7nwPG38UHAUD7AwqD50cs