ClickCease
تالگو آموزش مراقبت های پوست و زیبایی جوان سازی پوست صورت skin care

هر آنچه که باید در مورد تالگو فرانسه بدانید

26 دی ، 1401
موسسه تالگو پاریس

تاریخچه تالگو THALGO

اقیانوس ها سر شار از ویتامین ها و مواد معدنی ارزشمندی هستند که در گیاهان دریایی و مخصوصا انواع جلبکها تجلی پیدا می نمایند. تلاش های علمی و تحقیقات متخصصین کمپانی تالگو فرانسه در طول 50سال گذشته، منجر به کشف و استفاده از خواص بی نظیر جلبک ها به منظور مراقبت، درمان و زیبایی پوست انسان ها گردیده است. ثمره موفقیت آمیز مطالعات دانشمندان فرانسوی در لابراتورهای مجهزو فوق پیشرفته گروه تالگو، این اسم را درصدر تولیدکنندگان این نوع محصولات جهت مراقبت و زیبایی پوست از جلبک ها و سایرگیاهان دریایی درسطح بین المللی قرار داده است. دریا منبع طبیعی زیباییست. نام تالگو از کلمه Thalasotherapy + Algtherapy گرفته شده است.
تالگو همچنین قادر است با درمان های مراقبتی صورت و بدن به همراه محصولاتش تمام نیازهای پوست را مورد بررسی قرار داده و جلبک های مختص ضد پیری، سم زدایی، متعادل سازی و رطوبت رسانی را که همراه ویژگی های آرام بخش برگزیده است ارائه دهد.
زمانیکه آب دریا را زیر میکروسکوپ آنالیز می کنید می توانید ببینید که ساختاری شبیه پلاسمای خونی دارد. جلبکها مولد 3/1 از اکسیژن این جهان را عهده دار هستند و تالگو با تکیه بر جلبکها پیشرو تولید محصولات بهداشتی و زیبایی در دنیاست.

ماده فعال اولیه تمام محصولات تالگو جلبک دریایی خرد شده است که با توجه به خاصیتهای هر یک از این جلبکها، در گروه های مختلف قرار گرفته اند. شرکت تالگو از سال 1964 فعالیت خود را در زمینه فرآورده های بهداشتی و آرایشی آغاز کرده است و قدمت بیش از پنجاه سال دارد.

پاکسازی پوست به روش تالگو

پاکسازی و جوان سازی پوست با تالگو

همه چیز در مورد تالگو

ویژگی محصولات مراقبتی تالگو:

طلایه دار برندهای دریایی در دنیا با بررسی اینکه کلیه محصولات از جلبک های دریایی تشکیل شده لازم به تذکر است که در مقایسه جلبکها با گیاهان، جلبکها:

1- هزار برابر ید بیشتری دارند.
2- دارای مس، منیزیم و کلسیم بیشتری هستند.
3- دارای ویتامین های بیشتری هستند.

4- با کمترین آسیب و حساسیت در پوست کارایی دارند. لازم به ذکر است که شرکت تالگو فرانسه در بیش از 104 کشور دنیا فعال است.

آموزش پاکسازی پوست تالگو

در آموزش پاکسازی پوست  به انجام کارهایی همچون آلودگی زدایی، حفاظت و بهداشت فردی پوست، آنالیز ساختمان پوست، آماده سازی پوست مشتری، پاکسازی انواع پوست، مراقبت های لازم برای بعد از پاکسازی پوست و به کارگیری ماسک صورت می پردازیم که امروزه بیشمار مورد اهمیت واقع شده اند. 

ورکشاپهای آموزش پاکسازی پوست در دوره های روزانه و به صورت هفتگی برگزارمی گردد. این دوره های پاکسازی پوست که زیر نظر تالگو فرانسه برگزار می شوند، با ارائه مدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور (مجوز کار) و همچنین مدرک پاکسازی تالگو فرانسه که مورد قبول در بیش از 100 کشور دنیا نیز می باشد.

آموزش پاکسازی بدن با محصولات تالگو

آموزش ماساژ بدن ریلکسیشنء فرم دهیء رفع سلولیتء و آشنایی با محصولات مراقبتی بدن تالگو بامدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور و مدرک بین المللی تالگو

دوره آموزشی پاکسازی پوست برای رسیدن به پوستی سالم، شاداب و جوان تر، همیشه طرفداران زیادی را به دنبال دارد. از آنجایی که پوست، اولین سد دفاعی بدن می باشد که وظیفه دفع سموم بدن و مواد زیان آور را از طریق تعرق به دنبال دارد، در این دوره پاکسازی پوست آموزش آناليز كردن سـاختمان پوسـت ، آمـاده سـازي پوست مشتري ، پاكسازي انواع پوست ، مراقبت هاي بعد از پاكسازي پوست و به كـارگيري ماسـك صـورت به هنر جو داده میشود. شخص در این دوره می آموزد چطور آلودگی‌های سطحی و دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست بردارد و مواد معدنی و اکسیژن‌دار را به سطح درمیست (لایه زیرین پوست) برساند و تمام منافذ آن را تمیز کند.

سر فصل های آموزش تخصصی مراقبت از پوست تالگو

آناتومی و فیزیولوژی پوست 
آنالیز و شناخت انواع پوست 
دانش محصولات و روشهای درمان 
پاکسازی سطحی و عمقی 
جوانسازی ، رفع چین و چروک و خطوط پوست  
فرم دهی و لیفتینگ صورت 
هورمون رسانی و درمان ضد پیری 
آبرسانی ، تغذیه و شفاف سازی پوست 
درمان جوش و انواع لک و روشن کنندگی پوست 
درمان پوست های خشک و حساس و واکنشی 
مراقبت ضد چروک وجوانسازی دورچشم 
لذا توصیه میشود برای جلوگیری از صرف وقت و هزینه های انجام شده در انتخاب مراکز آموزش مراقبت پوست دقت بیشتری گردد .
امروزه با وجود محصولات پاکسازی پوست شرکت تالگو و استفاده از دوره های آموزشی تخصصی بین المللی پاکسازی پوست به روش تالگو نیاز به استفاده از روش های مکانیکی و دستگاه کمتر شده است ، چون این کار بدون تهاجم و حداقل آسیب به بهترین روش کار پاکسازی عمیق روی پوست انجام میگیرد.

پاکسازی پوست خشک و پاکسازی پوست چرب باید با دقت و توجه بیشتری نسبت به پاکسازی پوست نرمال صورت گیرد زیرا از حساسیت بیشتری برخوردارند، پس توجه داشته باشید زمانی که قصد پاکسازی پوست صورت در منزل را داشتید حتما دانشی لازم را در رابطه با موادی که استفاده می کنید داشته باشید.

آموزش های پاکسازی پوست در تالگو

آموزش های پاکسازی پوست در تالگو

پاکسازی پوست توسط جلبک دریایی تالگو

پاکسازی پوست توسط جلبک باعث می شود که این ارگان حیاتی از لایه های شاخی و مرده پوست خلاص شده و کلاژن سازی را تحریک میکند.
جلبک دریایی تالگو تنها محصول طبیعی و دریایی میباشد که هم باعث پاکسازی عمقی میشود و هم باعث رسیدن املاح معدنی و ویتامینها به عمق پوست میشود.

جلبک دریایی چربی اضافی پوست را هم از بین میبرد و آلودگیهارا از عمق پوست تمیز میکند.

فوائد جلبک دریایی برای پوست

برای برخی از افراد ، جلبک دریایی ظاهری نامناسب و منزجز کننده دارد که در سواحل و دریاچه ها رشد میکند و برای برخی دیگر از جمله مردم آسیای شرق جزء غذاهای لذیذ و مفید محسوب می گردد.
در حقیقت جلبک دریایی منبعی غنی از ویتامین ها ، مواد معدنی و اسید آمینه های مفید است که علاوه بر درمان و تسکین بسیاری از بیماری ها به عنوان ماسک پوستی هم استفاده می شود. التهابی جلبک دریایی تاثیر بسیار مثبتی در از بین بردن و التیام آکنه پوست دارد. پاکسازی عمیق توسط جلبک دریایی ، تعادل چربی پوست را حفظ کرده و مواد زائد پوست را از بین می برد. در واقع جلبک دریایی به عنوان یک پاک کننده قوی برای سلول های مرده پوست و ناخالصی های دیگر بروی سطح پوست استفاده می شود.

همچنین جلبک دریایی ، منبعی غنی از ید بوده که می تواند عملکرد غده تیروئید را بهبود بخشد. جلبک دریایی به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان قوی ، اثر ضد پیری و بازسازی کننده پوست دارد. همچنین ماسک جلبک دریایی ، باعث حفظ تعادل هورمونی پوست و افزایش جریان خون در سطح پوست می شود که پوست را جوانتر، صافتر ، درخشنده تر و انعطاف پذیرتر میکند.

فواید پاکسازی عمیق

برای همه افرادی که در جستجوی یک درمان فوق العاده و بینظیر دریایی برای پوست خود به منظور پاکسازی عمیق و متعادل ساختن و تقویت پوستشان هستند. این مراقبت حرفه ای پوست را برای مراقبتهای خاص زیبایی مانند آبرسانی یا ضد چروک آماده می کند.

محصولات پرطرفدار تالگو در ایران

هیدراتاسیون مطلق با استفاده از مواد فعال Source marine

مراقبت از پوست های حساس و واکنشی:
پوستهای حساس را نمی توان یک نوع و گونه پوستی دانست، بلکه حساس بودن بیشتر به منزله یک وضعیت موقتی یا دائمی برای پوست است که مشخصه آن واکنشهای قابل مشاهده و متمرگز از نوع واکنشهای التهابی است. دلایل، وضعیت و درجه حساسیت برای هر فرد متفاوت است. همه انواع پوست ممکن است به پوست حساس تبدیل شوند.
به نظر می رسد که این مسئله نتیجه مواجه شدن پوست با صدمات و لطمات خارجی گوناگون می باشد. آلودگی، آفتاب، تابش های ماوراء بنفش، باد، سرما و محصولات نامناسب برای مراقبت از پوست از عواملی هستند که می توانند مقاوم ترین پوست ها را نیز آسیب پذیر نمایند. هرچه پوست حساس تر باشد، آستانه تحمل آن پایین تر می آید.
با این مراقبت حرفه ای حساسیت پوست از بین می رود و به طور موثر نرم می شود و آرامش می گیرد. پوست صورت شاداب و روشن تر می شود، احساس ناراحتی آن برطرف می شود.
این ماسک به طور موثر به پوست های ملتهب آرامش می بخشد. احساس گرما، سوزش های خفیف و کشیدگی پوست جای خود را به احساس طراوت و سلامت می دهند.
میدانید چه اتفاقی در سن 40 سالگی برای پوست رخ می دهد؟
در این سن با کاهش تولید کلاژن و هیالورونیک پوست صورت مواجه می شود در نتیجه الاستین کم شده پوست شل شده و افتادگی پیدا می کند در واقع فیبروپلاست ها دیگر نمی توانند مثل قبل کلاژن و هیالورونیک بسازند استراتژی تالگو برای رفع این مشکل استفاده از کمپلکس سیلیسیوم می باشد.

سیلیسیوم یک ماده معدنی می باشد که مورد نیاز برای حفظ و نگهداری پوست است که در سن بالاتر بدن نمی تواند آن را جذب کند. برای اینکه فیبروپلاست ها بتوانند کلاژن و الاستین بسازند بذن باید به اندازه کافی سیلیسیوم داشته باشد که باعث تحریک فیبروپلاست ها شود.

سیلیسیوم ضد چروک، لیفتینگ

برنامه هیالورونیک دریایی ضد چروک بالای35 سال
هیالورونیک دریایی اسید مهمترین گلیکوز آمینو گلیکان ( یک نوع قند طبیعی ) در پوسـت است کـــه باعث انعطاف پذیری و پری پوست می شود. هیالورونیک اسید توانایی بالقوه اتصـال به آب را دارد و وقتی از محصولات حاوی اسید هیالورونیک استفاده شود باعث حجیم ، لطیف و هیدراته شدن پوست می گردد.
علاوه بر این مزایا، هیالورونیک اسید در رشد سلولی، عملکرد گیرنده های غشایی و چسبندگی نیز نقش دارد. همچنین باعث پایداری ساختمانهای بین سلولی شده و یک شبکه ویسکوالاستیک برای اتصال فیبرهای کلاژن والاستین به یکدیگر ایجاد می کند. آنچه که در پیری ناشی از نــور آفتاب رخ می دهد، از بین بردن این اتصالات است که منجر به ایجاد توده های نامنظم کــلاژن والاستین می شود. به زبان ساده تر با افزایش سن، پوست شما بیشتر هیالورونیک اسید خود و درنتیجه حجم خود را از دست می دهد و در نتیجه پوســت شل شــده و چیـــن و چــرو ک ایجــاد می گردد.
در 35 سالگی در پوست چه اتفاقی می افتد؟

به دلیل کم شدن کلاژن و هیالورونیک اسید پوست کم آب تر می شود و خطوط عمیق تر می شوند.

استراتژی تالگو در مورد تامین اسید هیالورونیک پوست

کمپلکس هیالورونیک اسید که شامل مولکول های سنگین وزن و سبک وزن هیالورونیک اسید می باشد که سنگین وزن ها روی سطح پوست می مانند و خطوط ریز را از بین می برند و سبک وزن ها به داخل پوست نفوذ می کنند و باعث تحریک کلاژن سازی و هیالورونیک سازی می شوند. اسید هیالورونیک تا بافت میانی پوست (درم) نفوذ می کند. کمپلکس هیالورونیک اسید دارای یک نوع پپتید از نوع ماتریکسیل 6 نیز می باشد.

درمان فشرده 6 جلسه هفته ای یکبار، درمان نگهدارنده دو هفته یکبار و بعد ماهی یکبار. این مراقبت حرفه ای با تامین کلاژن و هیالورونیک اسید پوست باعث جوانی صورت و گردن می شود.

تالگو فرانسه

تالگو فرانسه

خدمات زیبایی تالگو

پاکسازی عمقی پوست صورت با جلبک دریایی
جوانسازی پوست با کیت های جوانساز و هورمون رسانی اکسپشنال تالگو و نور های لیزری LED
مادلینگ ماسک گچی جهت فرم دهی و لیفت صورت
درمان سیلیسیوم جهت سفتی و فرم دهی و لیفتینگ صورت و رفع غبغب
درمان کلاژن دریایی برای رفع چروکهای اولیه صورت
تغذیه و مراقبت پوست های خشک و حساس
خدمات تخصصی جوانی و ضد چروک دور چشم
درمان تخصصی ضد لک و جوش با محصولات دریایی تالگو و نور LED
اکسیژن رسانی و روشن کنندگی پوست
درمان هیالورونیک دریایی جهت از بین بردن خطوط و چروک صورت و گردنارایه خدمات تخصصی انواع  ماساژ بدن و صورت
مزوتراپی بدون تزریق جهت جوانسازی ودرمان جوش و لک
ماسک طلا و زیبایی پوست
درمان های تالگو قدرت و کار آیی خود را مدیون دریاست.
دریا منبع زندگی روی زمین و منشأ و ذخیره ی غنی از موادی است که به تازگی برای شناخت آن اقداماتی آغاز شده است.
جلبک دریایی پایه و اساس مراقبت های آبی و دریایی است.

پتانسیل فعال آن بسیار بی کران و وسیعست.

شرکت تالگو در سال 2011 با شرکت در نمایشگاه زیبایی در بین تمام محصولات و برندهای بهداشتی برنده جایزه Asia Spa Award 2011  شده است.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
چرا تالگو پاریس انتخاب ایده‌آلی است؟
رضایت مشتریان
رضایت مشتریان
ارائه آموزش‌های به‌روز
ارائه آموزش‌های به‌روز
ضمانت خدمات
ضمانت خدمات
تحویل سریع محصولات
تحویل سریع محصولات
نماینده رسمی برند تالگو
نماینده رسمی برند تالگو
6LfwmDgaAAAAAGLBzHo7nwPG38UHAUD7AwqD50cs