ClickCease
تالگو آموزش مراقبت های پوست و زیبایی جوان سازی پوست صورت skin care

آشنایی با رژیم سم زدایی برای پوست

06 شهریور ، 1400
موسسه تالگو پاریس

رژیم سم زدایی برای پوست به کمک افرادی می آید که قصد دارند جوان تر به نظر بیایند و زیبایی خود را در تمام طول عمر خود حفظ نمایند. در صورتی که از رژیم سم زدایی برای پوست به صورت مرتب استفاده کنید، شاهد نتایج شگفت انگیز آن در پوست و موی خود خواهید بود. در این مقاله که توسط ما در نمایندگی محصولات تالگو تهیه شده، به بررسی اطلاعاتی درباره رژیم سم زدایی برای پوست خواهیم پرداخت تا اگر به دنبال راهی طبیعی برای زیبایی بدن و صورت خود هستید، آگاهی کافی را داشته باشید و بهترین انتخاب را انجام دهید.

رژیم سم زدایی برای پوست

پوست علاوه بر اینکه در زیبایی ظاهری فرد تأثیرگذار است، در سلامتی فرد نقش مهمی را ایفا می کند. این قسمت از بدن نیز مثل سایر بخش ها باید سم زدایی شود تا بتواند عملکرد بهتری از خود نشان دهد. اگر غذاهایی که سبب پیر شدن پوست فرد می شوند را کنار بگذارید، گام بزرگی در جهت جوانسازی پوست انجام داده اید. این غذاها شامل شکر تصفیه شده، گلوتن، شیرین کننده های مصنوعی و غذای فرآوری شده است.

رژیم سم زدایی برای پوست با کلم

اگر اطراف لب و چشم خود چین و چروک دارید، ممکن است مقدار کورتیزول بدنتان بالا باشد که این زیاد شدن کورتیزول، عاملی است که پوست زودتر پیر شود و چین و چروک در آن پدیدار شود. تولید کورتیزول با استفاده از غده فوق کلیوی است و برای اینکه تولید آن را کاهش دهید، باید غذاهایی مصرف کنید که ضد التهاب باشند و مقدار ویتامین هایی چون A ، E  و C در آن ها زیاد باشد.

کلم دسته ای از این مواد غذایی است که خوردن آن سبب می شود چروک ها کمتر شوند و روی صورت خط و خطوط ایجاد نشود. کلم قرمز نسبت به نوع سبز ویتامین سی بسیار بیشتری دارد و اگر در روز به مقدار یک فنجان از این کلم استفاده کنید، ویتامین سی روزانه که به آن نیاز دارید تا میزان هشتاد درصد تامین می شود. در رژیم سم زدایی برای پوست ۳ تا ۵ نوبت در هفته، کلم را در برنامه غذایی خود قرار دهید.

رژیم سم زدایی پوست با استفاده از کلمرژیم سم زدایی پوست با استفاده از کلم

سم زدایی پوست با جلبک دریایی خشک شده

جلبک دریایی خشک شده که نام آن دولس می باشد، حلقه سیاهی که دور چشم ایجاد می شود را برطرف می کند. در صورتی که برای رفع این حلقه سیاه اقدام نکنید، چهره تان خسته به نظر می آید و سنتان بیشتر از آن چیزی که هست، نشان داده می شود. اگر این حلقه ها پف کرده باشند و رنگ آن ها تیره باشد، نشان از وجود آب زیاد در بدن و درست کار نکردن کلیه می باشد.

کلیه سبب می شود مایعاتی که در بدن وجود دارند، حالت متعادلی داشته باشند اما مصرف زیاد نمک سبب حفظ آب بدن خواهد شد. نقشی که دولس ایفا می کند این است که برای اینکه مایعات بدن را در حالت متعادلی قرار دهد، به تعادل این الکترولیت ها می پردازد. طعم جلبک دریایی خشک شده شور است و این امکان وجود دارد که در سالاد و غذا به عنوان جایگزین برای نمک استفاده شود.

دیگر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

آشنایی با تاثیرات سیگار بر پوست و مو

بهترین روش های آرامش بخشیدن به پوست

آشنایی با فواید روغن زیتون برای پوست شما و کاربرد های آن

سم زدایی پوست با شاهی آبی

یکی دیگر از انواع رژیم سم زدایی برای پوست، شاهی آبی است. اگر پوست شما لکه دارد و حالت ناهمواری در آن وجود دارد، این گیاه را در برنامه غذایی خود بگنجانید. این حالت پوست زمانی رخ می دهد که گردش خون مناسبی رخ ندهد و‌ پوست اکسیژن، خون و ‌مواد غذایی کافی نداشته باشد. ادامه این حالت ممکن است سبب شود با ریزش مو مواجه شوید و‌ پوست تیره ای داشته باشید.

شاهی آبی موجب پاکسازی بافت پوست می گردد و سبب خون‌رسانی به آن می شود. اینگونه پوست، شفاف می شود و جریان خون به حد کافی در آن ایجاد می شود. در این گیاه آهن زیادی وجود دارد که سبب می شود بدن و پوست اکسیژن بیشتری از گلبول های قرمز دریافت کنند. وجود کلسیم و همچنین ید در آن سبب می شود پوست دچار تیرگی نشود.

استفاده از شاهی آبی برای سم زدایی پوستاستفاده از شاهی آبی برای سم زدایی پوست

رژیم سم زدایی پوست با چغندر

چغندر سیستم لنفاوی را تمیز می کند و چشم هایی که کدر هستند را درخشان می کند. این گیاه موجب می شود، سفیدی چشم حالت زلالی به خود بگیرد و کدر نباشد، این گونه سیستم لنفاوی تمیز خواهد شد. مقدار آهنی که در چغندر وجود دارد زیاد است و آنتی اکسیدان موجود در آن بتاسیانین می باشد که سبب می شود، کبد و سیستم لنفاوی حمایت شوند.

چغندر، روده را به شکل طبیعی پاکسازی می کند و سم موجود در مویرگ های چشم را از بین می برد. توانایی که در حمل اکسیژن وجود دارد با مصرف چغندر به میزان چهارصد برابر افزایش پیدا خواهد کرد. برای داشتن رژیم سم زدایی برای پوست، چغندر را در برنامه غذایی هفتگی خود قرار دهید و بدنتان را سلامت نگه دارید.

استفاده از چغندر برای سم زدایی پوستاستفاده از چغندر برای سم زدایی پوست

مغز گردو مناسب برای سم زدایی پوست

برای رژیم سم زدایی برای پوست، مغز گردو انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. مغز گردو سبب می شود پوست لطیف و زیبایی داشته باشید و در کنار خواص زیبایی، از خواص درمانی آن بهره مند شوید. گردو روغن کاری مفاصل را انجام می‌دهد و سبب می شود غشا در برابر عواملی مثل آسیب هایی که اکسایشی هستند، قوی تر برخورد کند. امگا۳ به مقدار خیلی زیاد در گردو وجود دارد که در زیبایی پوست و بهبود مشکلات آن بسیار موثر است. وقتی گردو را در برنامه غذایی خود بگنجانید، از بروز لکه در پوست خود جلوگیری می کنید و پوستتان در مقابل چین و چروک مبارزه خواهد کرد. هم چنین مصرف گردو مانع از این می شود که موهایتان نازک شود.

همه این عوامل در کنار هم سبب می شود جوانتر به نظر بیایید و از پیری زودرس جلوگیری به عمل می آید. این امکان وجود دارد که گردو را خرد کنید و آن را در سالاد بریزید و یا آن را همراه غذا و تاکو مصرف نمایید. گردو جایگزین مناسب برای گوشت چرخ کرده خواهد بود و با مزایای زیادی همراه است.

رژیم سم زدایی با مغز گردورژیم سم زدایی با مغز گردو

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
چرا تالگو پاریس انتخاب ایده‌آلی است؟
رضایت مشتریان
رضایت مشتریان
ارائه آموزش‌های به‌روز
ارائه آموزش‌های به‌روز
ضمانت خدمات
ضمانت خدمات
تحویل سریع محصولات
تحویل سریع محصولات
نماینده رسمی برند تالگو
نماینده رسمی برند تالگو
6LfwmDgaAAAAAGLBzHo7nwPG38UHAUD7AwqD50cs